Romcar

 

Działalność firmy:

 

Firma Romcar działalność gospodarczą prowadzi od 1984 roku, natomiast produkcją zabudów zajmuje się od 1994 roku. Wykonujemy zabudowy na samochody dostawcze 
i ciężarowe typu skrzynie, wywrotki, izotermy, chłodnie, kontenery.  
Zdobyliśmy duże doświadczenie w projektowaniu, wytwarzaniu i montażu zabudów, które jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas wyrobów i świadczonych usług. Dostarczamy wywrotki między innymi dla: branży budowlanej, branży transportu opału, firm komunalnych, dla branży sadowniczej oraz ogrodniczej. W wywrotkach kluczowa dla długiej żywotności jest konstrukcja ramopodłogi. Musi ona być jednocześnie lekka i bardzo wytrzymała. Dlatego Romcar w miejscach, gdzie można wyeliminować profile, stosuje odpowiednio giętą blachę. Aby zabezpieczyć powłokę lakierniczą przed uszkodzeniami mechanicznymi, o które szczególnie łatwo w transporcie materiałów budowlanych, piaskuje lub śrutuje konstrukcję ramopodłogi i burt stalowych, a następnie lakieruje proszkowo. Rama pośrednia jest cynkowana ogniowo.

 

Współpraca z HYVA:

 

Z firmą Hyva współpracujemy od 1998 roku w zakresie siłowników do wywrotek do małych (3,5-7,5 ton), oraz większych (nawet do 18 ton) wywrotek jedno i trój-stronnych. Klienci od naszych produktów oczekują przede wszystkim wysokiej jakości wykonania i niezawodności, a siłowniki marki Hyva doskonale wpasowują się w te oczekiwania. Dodatkowo współpracujemy w zakresie montaży urządzeń HDS (żurawi), dzięki czemu kierowca wywrotki staje się samowystarczalnym dostawcą.

 

Główne zdjęcie