MEGA

Działalność firmy:

MEGA to doświadczony polski producent naczep i przyczep dla samochodów ciężarowych, naczep i przyczep do przewozu drewna oraz wózków rolniczych sprzęgających. W 2017 roku firma zyskała inwestora branżowego - francuską grupę Benalu. Grupa Benalu, w skład której wchodzą obecnie Benalu, Bennes Marrel, Maisonneuve oraz Mega, należy do holdingu Arcole Industries (www.arcole-industries.com) o obrotach powyżej 140 mln € rocznie i jest jednym ze światowych liderów w projektowaniu i produkcji przemysłowej pojazdów do transportu drobnicowego w tym naczep, przyczep, zabudów, silosów czy pojazdów intermodalnych. Grupa posiada zakłady produkcyjne w Liévin, Andrézieux-Bouthéon, Cérences i Nysie.

Firma w podwrocławskiej Nysie to wykwalifikowani specjaliści, świadoma kadra menadżerska oraz zrestrukturyzowany zakład o powierzchni 140 000 m2. MEGA od lat skutecznie wdraża do produkcji pojazdy o zmniejszonej masie własnej z zachowaniem parametrów wytrzymałościowych. Stałe udoskonalenia technologiczne, dążenie do podwyższania jakości oraz optymalizacja konstrukcji w zestawieniu z najwyższej jakości komponentami budują zaufanie do marki MEGA nie tylko w Polsce, ale również na świecie. 

Współpraca z HYVA

Firma MEGA jest związana z producentem HYVA od samego początku swojego istnienia, czyli przeszło 16 lat. Siłownik hydrauliczny jest jednym z najistotniejszych elementów konstrukcji naczep samowyładowczych i zabudów. Jako firma stawiająca na wysokiej jakości produkty korzystamy z najlepszych rozwiązań technicznych tworząc nasze wywrotki.

W naczepach MEGA wykorzystujemy siłowniki frontowe wywrotki w wersji lekkiej.

Siłowniki HYVA są niezawodne, a o ich jakości zaświadczają nasi zadowoleni klienci. 

Główne zdjęcie