KONAR

 

Działalność firmy:

 

Firma KONAR rozpoczęła działalność 3 marca 1987 roku. W początkowym okresie istnienia firma zajmowała się produkcja sprzętu rolniczego, jednakże już od blisko dwudziestu lat działalność firmy skupia się głównie na dostarczaniu najwyższej klasy produktów dla polskiego i europejskiego rynku sektora transportowego. Obecnie firma plasuje się w sektorze średnich przedsiębiorstw. W oparciu o zdobyte doświadczenie, odpowiedniej polityce jakości, stałemu rozwojowi firmy oraz ciągłej komunikacji z rynkiem firma wykonuje zabudowy na dowolnym typie podwozia samochodowego według indywidualnych wymagań klientów oraz dealerów takich marek jak MAN, DAF, MERCEDES, IVECO, VOLVO, RENAULT, VOLKSWAGEN z którymi firma współpracuje zarówno w zakresie typowych konstrukcji jak i realizacji nowych projektów. Wszystkie produkty powstają w nadzorowanych procesach produkcyjnych zgodnie z normą ISO 9001, a także wymagań wynikających z przepisów homologacyjnych oraz norm państwowych. Firma produkuje  zabudowy skrzyniowo-plandekowe oraz od podstaw w szerokim zakresie wariantów przyczepy stalowe i aluminiowe jedno-, dwu- i trzyosiowe naczepy stalowe i aluminiowe, jedno- dwuosiowe dźwigniki bramowe, jak również zabudowy specjalistyczne takie jak np. do przewozu gazów technicznych, przewozu zwierząt, wywrotki dwu- i trzystronne, zabudowy żurawi samochodowych, zabudowy z podestami hydraulicznymi, adaptacje podwozi na ciągniki siodłowe, przyczepy – dłużyce.  Na wszystkie wytwarzane produkty firma posiada stosowne homologacje i zezwolenia uzyskane w Polsce jak i za granicą. Wykonywanie niektórych zabudów oraz ich naprawy i modernizacje możliwe są w oparciu o posiadany przez firmę szeroki zakres uprawnień nadanych przez Urząd Dozoru Technicznego.

 

Współpraca z HYVA:

 

Z firmą HYVA współpracujemy niemalże od początku naszej działalność. Współpraca w zakresie dostarczania urządzeń sprzęgających, elementów elektrycznych, a także części hydrauliki siłowej pomaga nam spełnić oczekiwania klienta oraz dostarczyć produktów najwyższej jakości.

 

Współpraca oraz fachowe doradztwo przebiega w komfortowych warunkach pozwalających na korzystanie z wiedzy i doświadczenia pracowników firmy HYVA. 

Główne zdjęcie