FEBER

 

Działalność firmy:

Zakład Produkcji Pojazdów Feber Sp. z o.o. należący do Grupy Inter Cars S.A. powstał w 2004r.  W ramach prowadzonej działalności firma oferuje:

- naczepy wywrotki od 24 do 76m3 objętości;

- naczepy: do przewozu złomu, z systemem wydmuchu, z ruchomą podłogą

- naczepy i przyczepy do przewozu dłużycy i drewna stosowego

- naczepy i przyczepy burtowe

- pojazdy specjalistyczne

- przyczepy podkontenerowe, samowyładowcze

- zabudowy samowyładowcze na podwoziach 2,3,4, osiowych

Pojazdy wykonane są zgodnie z najnowszymi technologiami w oparciu o podzespoły renomowanych, światowych producentów. Wysoka jakość oferowanych wyrobów, ich funkcjonalność oraz atrakcyjna cena to zalety , które znalazły uznanie wśród wielu użytkowników. Feber jest jedynym w  Polsce przedstawicielem firmy Legras, renomowanego producenta naczep z ruchomą podłogą.  Potwierdzeniem najwyższej jakości oferowanych produktów jest homologacja e9 oraz udzielana 24 miesięczna gwarancja. Liczna sieć autoryzowanych punktów serwisowych Q-Service Truck zapewnia doskonały dostęp do części zamiennych, usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Firma posiada również wypożyczalnię pojazdów oraz specjalizuje się w naprawach powypadkowych.

 

Współpraca z HYVA:

 

Współpraca między firmami trwa już niespełna 15 lat. Hyva dostarcza siłowniki frontowe typu FC i FE do naczep produkowanych przez Feber.

Do specjalistycznych zabudów wykonywanych przez Feber dostarczane są również komponenty  VBG (wtyczki, dyszle, końcówki dyszla).

Współpraca przebiega sprawnie dzięki wysokiej jakości produktom i sprawnemu kontaktowi pomiędzy osobami zaangażowanymi w dobór i dostawy komponentów.

 

Główne zdjęcie