ELBO

Działalność firmy

Firma ELBO działa na rynku europejskim nieprzerwanie od 1989 roku. Siedziba firmy mieści się w Jelczu-Laskowicach przy ulicy Oleśnickiej 7a. Od 2016 roku firma została przekształcona w ELBO Sp. z o.o. 

Naszą domeną jest obsługa, projektowanie i budowa pojazdów użytkowych. Działania podejmowane przez nasze przedsiębiorstwo mają w pełni zaspokoić wszelkie potrzeby i wymagania naszych Klientów.

W oparciu o wykwalifikowany personel, nowoczesne technologie projektowania oraz produkcji jak również wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej stawiają naszą firmę w czołówce firm zabudowujących, a nasza elastyczność zapewnia odbiorcom i użytkownikom pojazdów w pełni satysfakcjonujące wykonanie powierzonego zadania.

Na dzień dzisiejszy firma współpracuje z wieloma czołowymi producentami samochodów ciężarowych oraz posiada wszelkie niezbędne dokumenty techniczne oraz homologacyjne zapewniające o zaufanej marce jaką prezentuje ELBO. Wykorzystywane w procesie produkcyjnym technologie są sprawdzonymi w tej branży rozwiązaniami uznanych marek zagranicznych oraz krajowych i stawiają nasze produkty na czele najbardziej niezawodnych wśród użytkowych pojazdów ciężarowych, a mobilny serwis zapewnia naszym Klientom stałą opiekę nad produktem. Od 2003 roku firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001 w zakresie produkcji zabudów i naprawy pojazdów. W 2005 roku Firma uzyskała certyfikat ISO 14000 potwierdzający wprowadzenie systemu zarządzania środowiskiem. Rok 2006 to połączenie dwóch systemów zarządzania ISO 9001 oraz ISO 14000 i wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania, którego główny cel opiera się na zespoleniu systemów jakościowego i środowiskowego przy stosowaniu nowoczesnych metod wytwarzania i podnoszenia jakości wyrobów i usług.

Współpraca z HYVA

Współpraca z firmą HYVA rozpoczęła się prawie równocześnie z rozpoczęciem działalności firmy ELBO i wniosła znaczny wkład w jej rozwój. Zawsze możemy liczyć na dużą wiedzę techniczną oraz szybką i profesjonalną pomoc, co pozwala realizować nasze produkty na najwyższym poziomie technicznym i jakościowym a wzajemne zaufanie pozytywnie wpływa na nasze relacje biznesowe.